Про проект Zviroo

Zviroo допоможе Вам швидко та ефективно вирішити проблему тимчасового розміщення домашніх вихованців на період від'їзду, а також надасть можливість заробітку тим, хто любить тварин, і має бажання або необхідність спілкування з ними.

 

Куди подіти кота чи собаку на час відпустки?

Це питання для багатьох із нас з року в рік стає справжнім головним болем. Скажімо, вирішили відпочити на морі, відвідати батьків в іншому місті або поїхати на заробітки, а улюбленого вихованця нікуди прилаштувати? Доводиться домовлятися з друзями, щоб прихистити тварину, просити двоюрідну бабусю про послугу, підлаштовуватися під чийсь графік і переносити свою відпустку. Везти тварину з собою, піддавати стресу тривалого переїзду - не найкраще рішення. Знайома проблема? Виходить, з перерахованими труднощами зіткнулися не тільки ми. Очевидно, в Україні, так само як і в усьому світі, проблема є актуальною для сотень тисяч власників тварин.

 

Домашні коти або всеж собаки?

Не секрет, домашніх тварин у нас люблять! За даними дослідження Worldatlas.com Україна входить в десятку всесвітнього рейтингу країн, жителі яких містять найбільше домашніх котів, нараховуючи 7.5 мільйонів особин, займаючи в ньому 9 місце. За даними цього ж рейтингу, серед лідерів за кількістю котів на душу населення Україна стала другою в світі з показником 17 котів / 100 чоловік, поступившись пальмою першості лише США. Що стосується домашніх собак, в США їх нараховують 42.5 мільйона, Західній Європі в цілому близько 43 мільйонів особин, в той час як в Україні їх приблизно 5.1 мільйона.

 

Що ж інші домашні вихованці?

У цій як і в інших подібних статистиках присутні, як правило, найпопулярніші тварини в сім'ях, в той час як нічого або зовсім мало сказано про таких домашніх вихованців як папуги та інші птахи, хом'яки, рептилії, рибки, ласки, павуки, скорпіони та тисячі інших видів, інтерес на яких збільшується з плином часу серед любителів незвичайних тварин.

 

Що означає Перетримка або Petsitting?

У європейських країнах і США перетримка, термін позначає процедуру нагляду за тваринами aka petsitting має давні традиції і вважається цілком респектабельною професією. Професійні зооняні і вигулювачі собак мають сертифікати про закінчення спеціальних курсів, на яких вивчають різні дисципліни, в числі яких: психологія, фізіологія тварин, основи ветеринарії та надання першої допомоги домашнім тваринам, правові положення щодо даного виду діяльності і т.д. Висока кваліфікація перетримувачів породжує вражаючий рівень довіри серед населення. Що стосується доходів перетримувачів, кваліфікована підготовка передбачає відповідний рівень винагороди за послуги з перетримки і пов'язані з нею.

 

Успіхів Вам і вашим вихованцям! Бажаємо знайти нових друзів і надійних помічників. Сподіваємося такими для вас стануть і представники нашої команди :)